Dette er Skien By

Skien By er en forening for næringsdrivere og gårdeiere i sentrum. Vårt mål er å få folk til å bruke byen! Vi jobber for å fremme Skien sentrum som et spennende sted for næring, kultur og bosetting.

Vi skal skape et aktivt sentrum hvor handel står i fokus, samtidig som vi skal legge til rette for gode og nye virksomheter som kan leve godt og lenge i byen vår. Vi fokusere på kompetansen til de gode driverne i sentrum, det gode vertskap og de unike konseptene. Vi ønsker å fremstille Skien som «Den lille storbyen» og skal fremstå moderne, men med historisk forankring. Vi jobber for å skape gode, positive holdninger hos alle som bruker byen vår.

Vi er forelska i Skien!

Styret i Skien By

Knut Wille, Styreleder Tlf 90524843 • kw@kontorbygg.no
Stein Bredesen, styremedlem Tlf 906 79 966 • stein.bredesen@sb1telemark.no
Per Stian Dahle, styremedlem Tlf 92823864 • Per.stian.dahle@gi.no
Heidi Kristine Andresen, styremedlem Tlf 91199188 • cocoskien@gmail.com
Sondre Wallman • sondre@xosport.no
Ronny Sundvall Tlf 982 58 625 • ronny@r8management.no
Maren Kastet, styremedlem Tlf 901 04 430 • marenk333@gmail.com

Observatører fra Skien Kommune:
Mette Gundersen Tlf 48274662 • mette.gundersen@skien.kommune.no
Lene Hysing Tlf 918 04 049 • lene.hysing@skien.kommune.no